Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması. Çünkü eğlence ve oyun, çocuğunuz için ideal öğrenme zamanları yaratır. Çocuklar tarafından eğlence ve oyun olarak algılanan etkinlikler, öğretici gücü başka hiçbir şeyle boy ölçüşemeyecek kadar yüksek olan araçlardır. Çocuğun dünyası olan oyunu, en işlevli ve elbette en keyifli haliyle, çocuğunuzun gelişimi için kullanmak sizin elinizde. Yaş ve gelişim seviyesine uygun, ilgi çekici ve merak uyandırıcı oyun ve etkinler sayesinde, onlar için pek çok kazanımı aynı anda sağlayabilirsiniz.

Dünya üzerinde yaşayan hemen tüm ebeveynler gibi siz de çocuğunuz için hep en iyisini istiyor ve diliyorsunuz mutlaka. Dünyada geçirdikleri o çok önemli ilk birkaç yılda ona verdiğiniz desteğin kıymetini,  bu yılların çocuğunuzun tüm hayatını nasıl doğrudan şekillendireceğini adınız gibi biliyorsunuz. Tam da bu nedenle, çocuğunuzun gelişimini kusursuz bir biçimde desteklemek için, belki de çevrenizde bir biçimde görüp duyduğunuz her şeyi uygulamak istiyorsunuz… Öte yandan çocuklara ezberci bir mantıkla, kodlanarak bilgi yükleme eğilimlerinden ve bu türden eğilimleri, çeşitli araç ve materyaller üzerinden somutlaştırmaya çalışan anlayıştan da hiç memnun değilsiniz...

Zeka Gelişimi ve Akıl Oyunları

Çocuk gelişim süreçleri, çocuk için olduğu kadar ebeveynler için de benzersiz bir keşif dönemini kapsar. Çocuklarının fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal anlamda gösterdikleri hızlı gelişim karşısında çoğu zaman şaşkınlıkla hayranlık arasında gidip gelmeleri bundandır. Bu noktada bir ebeveyne düşen en önemli görev, çocuğunun gelişim sürecini en güzel şekilde destekleyecek zemini hazırlamak ve onun var olan kapasitesini ortaya çıkarabilecek destekleyici araç gereç ve yöntemlerden yararlanmaktır.

Bambino YUP setleri; 2, 3 ve 4 yaş grupları için ayrı ayrı hazırlanan 10’ar kitapçık ve birer adet Kontrol Kutusu’ndan oluşmaktadır.

Çocuklarla Oyun, akıl oyunları, Bambino YUP

Çocuklarla Oyun akıl oyunları Bambino YUP

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumlayan siz olmak ister misiniz?

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı