Yenimahalle Kaymakamlığı

Telefon Numarası: (312) 315 54 35

Fax Numarası : (312) 344 00 63

Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Telefon Numarası: (312) 344 20 26

Adres: Ragıp Tüzün Caddesi No: 144

E-posta: yenimahalle@icisleri.gov.tr

Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural

Selda DURAL
Yenimahalle Kaymakamı

Düzce Vali Yardımcılığı görevinden 1 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Yenimahalle ilçemize Kaymakam olarak atanan Selda Dural, 1972 yılında Bilecik doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Bilecik'te tamamlayıp, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden 1993 yılında mezun oldu.

1994 yılında yine memleketi Bilecik'te Kaymakam Adayı olarak mesleğe yaşlayan Selda DURAL, Sakarya-Ferizli Kaymakam Vekilliği görevi hitamı İngiltere'de sekiz ay süre ile yurtdışı stajını tamamladı

1997 yılında Kaymakamlık kursunu birincilikle tamamlayarak sırasıyla Eskişehir-Sarıcakaya,  Ağrı-Taşlıçay,  Bolu-Mengen Kaymakamlıkları,  Başbakanlık Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı,  Sakarya-Ferizli Kaymakamlığı, Erzincan Vali Yardımcılığı, Balıkesir Vali Yardımcılığı ve Düzce Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Yüksek lisansını Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü'nde tamamladı.

01.12.2016 tarihli Kararname ile Yenimahalle Kaymakamlığı görevine atanan Selda DURAL, İngilizce bilmekte olup evli ve bir çocuk (Ata) annesidir.


Yenimahalle Kaymakamı Şahin ASLAN

Şahin ASLAN
Eski Yenimahalle Kaymakamı

01.04.1969 tarihinde Erzurum-Hınıs’ta doğdu. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu.

1992 yılında Bolu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sırasıyla Tokat - Pazar, Rize - Çamlıhemşin, Elazığ - Kovancılar Kaymakamlığı, Yozgat Vali Yardımcılığı, Artvin - Hopa Kaymakamlığı, Muğla - Milas Kaymakamlığı, Çanakkale - Bayramiç Kaymakamlığı ve İzmir Vali Yardımcılığı, Ankara-Gölbaşı Kaymakamlığı görevinde bulundu. 23.08.2016 tarihinde Yenimahalle Kaymakamlığı görevine başladı.

Evli ve iki çocuk babası olan Şahin ASLAN, İngilizce biliyor.


Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR Kaymakam Şenol ESMER

Şenol ESMER
Eski Yenimahalle Kaymakamı

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar kaymakamlığa vekaleten atanan Şenol Esmer'i makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerini iletti. Vekil Kaymakam Esmer'e yeni görevinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "İnşallah Yenimahalle için birlikte güzel işlere imza atacağız" dedi ancak bu birliktelik çok uzun sürmedi.. 23.07.2016-23.08.2016 tarihleri arasında 1 ay süre ile Yenimahalle Kaymakamı görevinde kaldı. Sonrasında Gölbaşı Kaymakamlığına atandı.

1967 Trabzon Tonya doğumlu. İlk ve orta öğrenimini de Tonya’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümününden 1990 yılında mezun oldu. Yüksek Lisansını AKÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında “Yerel Yönetim Birlikleri” teziyle tamamladı.


Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar
Eski Yenimahalle Kaymakamı Mustafa DÜNDAR

15 Temmuz 2016 darbe teşebbüsü neticesinde ilk etapta İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapan 8 bin 777 personel görevden alındı. Görevden alınanlar arasında Yenimahalle Kaymakamı Mustafa Dündar'da yer aldı. 1960 doğumlu Kaymakam Mustafa Dündar evli ve 3 çocuk babasıydı. (19 Temmuz 2016)

Yenimahalle Kaymakamlığı çalışma saatleri iletişim tüketici hakları tüketici hakem heyeti sosyal yardımlaşma kaymakamlık işlemler Ragıp Tüzün yenimahalle kaymakamlığı nerede

Ebubekir KARANFİL

4.3.2015 04:48:19 Uzman çavuşum kurumunuzda boş kadroda yer almak sizlerle birlikte çalışmak isterim.
Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Çocuklarla Oyun ve Eğlence

Eğlenceyi ve Öğrenmeyi Sözde Değil Özde Bir Araya Getirme Hayaliniz; çocuğunuzla birlikte geçirdiğiniz vaktin eğlence ve keyfin yanında, öğretici unsurlar da barındırması

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş Paneli ve Solar Enerji Sistemleri

Güneş enerjisi, sonsuz bir kaynak olan güneşin kullanılması ile elde edilen enerji türüdür. Güneş panelleri, PV panelleri olarak da bilinir.

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Teşrik Tekbiri Nedir? Teşrik Tekbiri nasıl getirilir?

Hanefilere göre kurban bayramı arefesinin sabah namazından kurban bayramı dördüncü günü ikindi namazına kadar toplam 23 farz namazdan sonra teşrik tekbiri getirilmesi vaciptir.

Gelinlik Seçerken

Gelinlik Seçerken

Dar kesim mi olmalı, armut tip mi olmalı? Duvak nasıl olmalı, gelin çiçeği nereden alınmalı, nelere dikkat etmeli.

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

MİT FETÖ Operasyonunda Bu Defa Başarısız Oldu

Moğolistan’da faaliyet gösteren FET֒ye ait Empaty okulunun müdürü Veysel AKÇAY MİT operasyonu ile evinin önünde sabah 09:30 sıralarında paketlendi.

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

Melih Gökçek’ten Safiye İnci ve Tuğçe Maden Yalanı

. Melih Gökçek adlı bir vatandaş Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci’nin çarşaflı bir resmi ile sandalyesinde oturan mini etekli bir bayanın resmini yanyana paylaştı